Evde Renkli Fon Kağıdından Gül Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Renkli Fon Kağıdından Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kağıttan gül yapımı ile ilgili daha önce de çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere renkli fon kağıdından gül yapılışı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Detaylı bir şekilde kağıttan gül yapılışını anlatan çalışmayı takip ederek, sizde kolaylıkla bu güzel çalışmayı evinizde rahatça yapabilirsiniz. Evde renkli kağıt bulamıyorsanız, eva kağıdından gül yapabilirsiniz. Renkli kağıttan gül yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak evde basit bir şekilde bu çalışmayı yapabilirsiniz. Diğer kağıttan gül yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Kağıt – karton kategorisinde birçok çalışmayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde renkli fon kağıdından gül yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 

 

evde-kagittan-kolay-gul-yapimi

Papier Rosen – paper roses – roses en papier

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Ponponlu Kitap Ayracı Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir