Evde Renkli İplerden Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Renkli İplerden Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan resim çerçevesi yapımı yazımdan sonra sizlere yeni ve farklı bir resim çerçeve yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde farklı renklere sahip ipleriniz varsa bu güzel çalışmayı yapmaya bir adım yaklaştınız demektir. Renkli ip ve eski dergi sayfaları ile harika bir resim çerçevesi yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatım sayesinde sizde evinizde renkli iplerden resim çerçevesi yapıp, sevdiğiniz bir köşeye en güzel ve en çok sevdiğiniz resmi içine koyarak kullanabilirsiniz. Dekoratif olarak da evinizi şenlendirecek olan güzel bir çalışma… evde kolaylıkla yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Evde renkli iplerden resim çerçevesi yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

Seil von Bilderrahmen – rope from picture frames – corde de cadres

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kumaştan Kolay Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir