Evde Renkli Kağıttan Kolay Kelebek Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Renkli Kağıttan Kolay Kelebek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde renkli kağıttan veya krapon kağıdı kullanarak yapabileceğiniz çok şık bir çalışmayı paylaşacağım. Resimli anlatıma baktığınızda nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Bu yazımda sizlere evde renkli kağıt kullanarak harika kelebek figürleri yapabilmenizi sağlayacak bir çalışma paylaşacağım.

Bu sayede evinizde sürpriz kutlama, doğum günü veya özel günler olduğunda bu tür çalışma ile evinizi kolayca süsleyebilecek ve çocuklarınızı sevindirebileceksiniz. İsterseniz bu çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapabilir ve onların hayal gücünü de geliştirebilirsiniz. Evde renkli kağıttan kolay kelebek yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kolay-renkli-kagittan-kelebek-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*