Evde Renkli Kağıttan Kolay Kelebek Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Renkli Kağıttan Kolay Kelebek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde renkli kağıttan veya krapon kağıdı kullanarak yapabileceğiniz çok şık bir çalışmayı paylaşacağım. Resimli anlatıma baktığınızda nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Bu yazımda sizlere evde renkli kağıt kullanarak harika kelebek figürleri yapabilmenizi sağlayacak bir çalışma paylaşacağım.

Bu sayede evinizde sürpriz kutlama, doğum günü veya özel günler olduğunda bu tür çalışma ile evinizi kolayca süsleyebilecek ve çocuklarınızı sevindirebileceksiniz. İsterseniz bu çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapabilir ve onların hayal gücünü de geliştirebilirsiniz. Evde renkli kağıttan kolay kelebek yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-renkli-kagittan-kelebek-yapimi

 

Daha önce paylaştığımız Evde Bakliyatla Saksı Süsleme Sanatı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir