EVDE RESİMLİ TABLOLAR YAPMAK

 

 

2

 

Evde resimli tablo yapmak için sitemizde daha önce de çok değişik ve güzel çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım.

Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde evde resimli tablo yapmayı öğrenebilirsiniz. Değişik resimli tablo yapmak için örnek çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemelisiniz.

İnanın yapımı oldukça kolay olan bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını gördüğünüzde hem şaşıracaksınız. Hem de hemen sizde evde kolları sıvayıp yapmaya başlayacaksınız.

Evde kolay tablo yapmak için öncelikle malzemeleri temin etmeniz gerekiyor. Resimli anlatımdaki gibi boya ve tablo çerçeve malzemeleri temin eder etmez, bu güzel çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-resimli-tablolar-yapmak

source : pekmarifetli.com

 

 

Daha önce paylaştığımız RENKLİ LASTİKTEN LİMON KÜPE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. zeyzey dedi ki:

    çok güzel şeyler yapıyorsunuz bayılıyorum hep izliyorum harikasınız

  2. Nuray dedi ki:

    Zeyzey çok teşekkür ederiz. Ancak çoğunu biz yapmıyoruz. Yapılan çalışmaları araştırıp, bizde nasıl yaparız diye sizlere ve değerli ziyaretçilerimize aktarmaya çalışıyoruz. Bazılarını benim evde yaptığım veya denediğim doğrudur. Ancak tümünü yaptığım söylenemez. Internet ortamında yeni ve farklı çalışmaları buldukça paylaşıyorum. Hem seviyorum yeni bir şeyler keşfetmeyi, hemde sizin tarafınızdan böyle beğenilmesi beni daha çok araştırmaya itiyor. Teşekkürler tekrar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir