Evde Sabun Yapımı Anlatımlı


evde-kolay-sabun-yapimi

Evde Sabun Yapmak

Evde sabun yapılışı ile ilgili sitemde başka paylaşımlarda bulunuyor. Bu yazımda da yine sizlere evde kolay bir şekilde sabun yapabilmeniz için anlatımlı bir video paylaşacağım. Altta yer alan çalışma da kolay sabun yapımıyla alakalı güzel bilgiler yer alıyor. Sizde evde kendi sabununuzu kendiniz yapmak istiyorsanız mutlaka izleyin.

Evde kolay sabun nasıl yapılır diyorsanız sitemizde daha önce bu tür değişik çalışmaları paylaştığımızı hatırlıyorum. Sizde sabun yapmayı öğrenerek kendinize veya satış amaçlı sabunlar yapabilirsiniz. Sabun yapmak için rengini, kokusunu kendinize göre belirleyebilirsiniz. Hatta şekil için kendinize özel şablon veya taslaklar dahi yapabilirsiniz. Süs sabun modelleri yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.


evde-kolay-sabun-yapimi

https://youtu.be/T-0WVL6fLaQ

DIY Galaxy Krem Far Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*