Evde Saten ve Kumaştan Çiçek Yapımı


evde-kolay-saten-ve-kumastan-cicek-yapimi

Evde Saten ve Kumaştan Çiçek Yapımı

Evde saten ve kumaştan çiçek yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu çalışma sayesinde sizde satenden çiçek yapımını öğrenebileceksiniz. Bu yazımda ayrıca saten ve kumaştan yapılan çiçek modellerini de görebileceksiniz.

Evde bu tür işlerle uğraşıyorsanız, saten çiçek yapımı ile kumaş çiçek yapılışı ile ilgili daha önce de sitemizde birçok paylaşımda bulunmuştum. Bu çalışmaları sitemizin arama kutusundan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde saten ve kumaştan çiçek yapımı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;


evde-kolay-saten-ve-kumastan-cicek-yapimi

Evde Kolay Tunus İşi Patik Yapılışı - Detaylı Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*