Evde Sebzeli Tavuk Köftesi Yapımı – Tarifi

 

 

0

 

Evde Sebzeli Tavuk Köftesi Yapımı – Tarifi

Yemek tarifleri köşesinden tekrar merhaba… bu yazımda sizlere çok güzel ve evde pratik bir şekilde yapabileceğiniz güzel bir anlatımlı tarif paylaşacağım. Evde sebzeli tavuk köftesi yapılışını anlatan güzel bir çalışma paylaşacağım. Örnek resimdeki gibi yapabilmeniz için ise sizlere Oktay ustanın elinden güzel bir tarif paylaşacağım. Hanımların severek takip ettiği Oktay ustanın en güzel tariflerinden birisi olan sebzeli tavuk köftesi tarifi ile sizde evde kolaylıkla bu güzel tarifi yapabilirsiniz. Evde sebzeli tavuk köftesi yapımını bilmiyorsanız, paylaşacağım anlatımla çalışma sayesinde sizde kolaylıkla bu güzel tarifi yapabileceksiniz. Evde sebzeli tavuk köftesi yapımı ile ilgili anlatımlı tarif ise şöyle ;

 

 

evde-sebzeli-tavuk-koftesi-yapimi

https://www.youtube.com/watch?v=j5hTTB8DQAY

dîner de poulet – chicken meal – chicken dinner

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Strafordan Makyaj Kutusu Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir