Evde Siyah Boncuklu Kolye Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay kolye yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir siyah boncuklu kolye yapımını anlatan harika bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Resimli anlatımda siyah boncuklu kolye yapmak isteyenler için tüm adımları ve tarif paylaşılmış. Yapmanız gereken aşamaları sırasıyla takip etmek ve projeyi tamamlamak.

Evde kolay takı veya kolye yapmak isteyenler için daha önce de çok güzel benzer çalışmalar paylaşmıştım. Evde siyah boncuktan kolye yapmak için benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır.

Kolay bulunur malzemelerden harika kolye modeli yapabilir ve kullanabilirsiniz. Kıyafetlerinizle uyumlu kolyeler yapmak için sitemizde yer alan takı tasarım bölümüne göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri evde kolay siyah boncuklu kolye yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-siyah-boncuklu-kolye-yapmak

source : http://stylowi.pl/13193836

 

 

Daha önce paylaştığımız Mavi Boncuktan İple Kolye Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir