Evde Strafordan Duvara Pano Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Strafordan Duvara Pano Yapımı – Resimli Anlatım

Evde köpük kullanarak duvara çok güzel panolar yapabilirsiniz. Evde strafordan duvara pano yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak, sizde evinize veya çalışma odanıza ister ders notları için, isterseniz dekoratif güzellik katması için bu projeyi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı anlatımlı resimlere bakarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Yine videolu anlatım da yazının sonunda sizi bekliyor. Takıldığınız yer veya yapamadığınız bir nokta olursa, kolaylıkla anlatımlı videodan yararlanarak yapabilirsiniz. Evde strafordan duvara pano yapımı ile ilgili anlatımlar ise şöyle ;

 

 

panneaux de styromousse – Styrofoam boards – Styroporplatten

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Organizatör Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir