Evde Strafordan Makyaj Kutusu Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Strafordan Makyaj Kutusu Yapımı – Resimli Anlatım

Evde köpük kartondan çok güzel bir makyaj kutusu yapabilirsiniz. Strafordan makyaj kutusu yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde çok şirin ve güzel bir makyaj kutusu yapabilirsiniz. Yine bu yazımda sizlere İngilizce anlatımlı video da paylaşacağım.

 

 

Köpük kartondan çok güzel bir makyaj kutusu yapıp, kullanabilirsiniz. Evde strafordan makyaj kutusu yaparak değişik bir makyaj kutusuna sahip olabilirsiniz. Strafordan makyaj kutusu yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip edebilirsiniz. Yine dilerseniz paylaşacağım anlatımlı videodan da takip edebilirsiniz. Evde strafordan makyaj kutusu yapımı ile ilgili anlatımlar ise şöyle ;

Schaumkasten – foam box – boîte de mousse

 

Daha önce paylaştığımız Evde Yumurtadan Çim Adam Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir