Evde Stres Topu Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Evde Stres Topu Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere evde kolaylıkla yapabileceğiniz stres topunun hazırlanışını sunacağız. Kolay bulabileceğiniz malzemeler sayesinde sizinde artık bir stres topunuz olacak. Malzeme olarak ihtiyacınız olan sadece un ve balon. Eğlenceli bir çalışma ve hemen yapabileceğiniz çok keyifli bir uğraş.

Paylaştığım anlatımlı videodan yararlanarak sizde bu güzel ve eğlenceli projeyi sağlıklı bir şekilde tamamlayabilir ve vakit geçirebilirsiniz. Evde stres topu nasıl yapılır? diyorsanız mutlaka bu yazımda paylaştığım anlatımlı çalışmaları inceleyin.

Benzer çalışmaları ve projeleri sitemizde yer alan oyunlar ve kendin yap kategorilerinde sıkça paylaşmaya çalıştım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer çalışmaların linkleri gelecek. O çalışmalara da göz atabilir ve inceleyebilirsiniz. Stres topu ile hem sakinleşirsiniz.

Hem de keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İnsan bazen boş kaldığında veya kafasına bir şeyler taktığında bu hem sağlık hem de ruhen kötü sonuçlar verebilmektedir. Bu yüzden bu güzel çalışma ile sizde kendinize sağlıklı stres topları yapın ve eğlenin.

Sizde yapın, eğlenin, eğlendirin…

evde-stres-topu-hazirlama

 

 

evde-stres-topu-nasil-yapilir

evde-stres-topu-yapilisi

evde-stres-topu-yapimi

stres-topu-nasil-yapilir

stress ball – balle anti-stress – machen Stress-Bälle

 

Daha önce paylaştığımız Evde Peynir yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir