Evde Suntadan Kitap Kaplığı Yapmak

 

 

0

 

Bu çalışma bana çok ilginç geldi. Sizinle de paylaşmak istedim. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde evde suntadan kitap kaplığı yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği paylaşılmış. Yapmanız gereken sunta veya ahşap bir malzemeyi kitabın kap kısmına yapıştırmak. Oldukça kolay olan bu çalışma sayesinde sizde suntadan kaplı deftere veya kitaba sahip olabilirsiniz.

Okuduğunuz kitapları seviyorsanız ve kaplarının zarar görmesini engellemek istiyorsanız da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde ahşaptan kitap kaplama işlemi olarak da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizi evde suntadan kitap kaplığı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-suntadan-kitap-kapligi-yapmak

source : http://de.dawanda.com/do-it-yourself/basteln-und-gestalten/notizbuch-mit-kork-gestalten

 

 

Daha önce paylaştığımız Cam Şişeden Minyatür Mantar Ev Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir