Evde Süt Kutusundan Makyaj Kutusu Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Süt Kutusundan Makyaj Kutusu Yapımı – Resimli Anlatım

Tükettiğimiz süt kutularını atmak yerine, onları biriktirip şahane kutular veya saklama kapları yapabiliriz. Bu yazımda paylaşacağım çalışmada süt kutularından çok güzel makyaj kutusu yapılmış. Sizde evinizde bu güzel ve kolay çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Süt kutusundan makyaj kutusu yapılışı ile ilgili paylaşacağım adım adım resimleri takip ederek, kolay bir şekilde evinizde bu şahane çalışmayı yapabilirsiniz. İster makyaj kutusu olarak kullanın. İsterseniz saklama kabı olarak, isterseniz de mücevher kutusu olarak da kullanabilirsiniz. Dilerseniz yüzüklerinizi koyabilir veya önemli kutu olarak da kullanabilirsiniz. Evde süt kutusundan makyaj kutusu yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

Vorratsbehälter – storage container – récipient de stockage

 

Daha önce paylaştığımız Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kalemlik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir