Evde Taşlı Bileklik Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Evde kolay bileklik yapmak isteyenler için bu günde çok güzel ve eğlenceli bir bileklik yapma çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay taşlı bileklik yapmak için daha önce de benzer çalışmaları sitemizdeki ” Takı Tasarım ” kategorisinde paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım taşlı bileklik nasıl yapılır sorularına da cevap olacak güzel bir çalışma sayesinde sizde kolay taşlı bileklik modeli yapmayı öğrenebileceksiniz.

Benzer çalışmalar bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneririm. Bu yazımda paylaştığım çalışmanın yapımı aşama aşama resim edilmiş.

Bu sayede aşamaları sizde evinizde uygulayarak kolay taşlı bileklik modeli yapabilirsiniz. Elbiselerinize uyumlu renklerde taşlar seçebilir ve evde kolay taşlı bileklik yapmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan veya hobi marketlerden edinebilirsiniz. Şimdi sizleri evde taşlı bileklik nasıl yapılır sorularına cevap olacak resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-tasli-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7481.html

 

Daha önce paylaştığımız Arkadaş Bilekliği Nasıl Örülür başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir