Evde Tel Bükme Kalp Bileklik Yapmak

evde-tel-bukme-kalp-bileklik-yap-640x415

Evde tel bükme sanatı ile kalp şeklinde bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evde takı yapmayı çok sevecek ve kolaylıkla yapabileceksiniz. Evde kolay takı yapmak için sitemizde sürekli olarak güzel resimli anlatımlar paylaştım.

Hatta hemen bu yazımın altında karşınıza evde kolay bileklik yapmak için birçok çeşitli örnek çalışma çıkacaktır. Resimli anlatımlarından yararlanarak sizde bu güzel çalışmaları yapabilir ve eğlenerek harika takılara sahip olabilirsiniz.

Hatta bu tür takıları yapıp turistik yerlerde satışa da sunabilirsiniz. Evde kolay telden takı yapmak için bükme işlemini iyi yapmak ve ayarlamak gerekiyor. Bu yazımda paylaştığım tel bükme kalp bileklik yapmak için tüm detaylar verilmiş.

Yapmanız gereken pense türü bir kargaburun da deniyor galiba o alet ile teli bükerek kalp şekline getirmek ve birleştirmek. Bu sayede çok güzel takılar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde tel bükme kalp bilezik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-tel-bukme-kalp-bileklik-yap

source : http://stylowi.pl/41763361

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*