Evde Telden Balerin Bebek Yapımı

 

 

0

 

Evde Telden Balerin Bebek Yapımı

Evde yapılan çalışmalara devam ediyorum. Bu yazımda sizlere tel kullanarak nasıl balerin bebek yapacağınızı gösteren güzel ve kolay resimli anlatımlar paylaşacağım. Her gün yeni bilgiler ve yeni çalışmalar paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok farklı ve bu zamana kadar görmediğiniz bir çalışma paylaşacağım.

 

 

Bildiğimiz tel parçalarından önce balerin figürünü oluşturup, daha sonra peçete ile deri kısmını yaptıktan sonra ortaya gerçekten harika bir çalışma çıkıyor. Bu çalışmayı kendiniz yapabilir ve evinizde obje veya süs olarak kullanabilirsiniz. Yada sevdiğiniz birisine de el yapımı bu güzel çalışmayı hediye edebilirsiniz.

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Fimo Hamurundan Penguen Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir