Evde Tenis Topundan Yapılan Projeler – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Tenis Topundan Yapılan Projeler – Resimli Anlatım

Daha önce de benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda yine sizlere evde tenis topundan yapılan projeleri paylaşacağım. Eğer evinizde kullanmadığınız bir tenis topu bulunuyorsa onu altta paylaştığım resimli anlatımdaki gibi üzerine iki göz ve ağız kısmı için tam ortasından keskin bir bıçakla yarık açıp çeşitli amaçlarda kullanabilirsiniz. İnanın ortaya ilginç görüntüler çıkıyor. İster tenis topundan anahtar askılığı yapın. İsterseniz tenis topundan mektup tutacağı yapın.

Fakat hakikaten ortaya çok güzel ve eğlenceli çalışmalar çıkıyor. Sizde eğer evinizde kullanmadığınız tenis topları varsa bu çalışmanın aynısından yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda tenis topu üzerine 2 göz ve ağız kısmını yapıp, çocuklarınıza oyuncak olarak da bu güzel çalışmayı düşünebilirsiniz. Yine evinizde dekoratif süs köşeniz varsa bu çalışmayı yaparak, farklı bir süs objesine de sahip olmuş olursunuz.

 

 

evde-tenis-topundan-yapilan-projeler

Tennisball Figur – balle de tennis chiffre – tennis ball figure

 

Daha önce paylaştığımız Evde Pilates Topundan Avize Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir