Evde Tenis Topundan Yapılan Projeler – Resimli Anlatım

evde-tenis-topundan-yapilan-projeler-737x415

Evde Tenis Topundan Yapılan Projeler – Resimli Anlatım

Daha önce de benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda yine sizlere evde tenis topundan yapılan projeleri paylaşacağım. Eğer evinizde kullanmadığınız bir tenis topu bulunuyorsa onu altta paylaştığım resimli anlatımdaki gibi üzerine iki göz ve ağız kısmı için tam ortasından keskin bir bıçakla yarık açıp çeşitli amaçlarda kullanabilirsiniz. İnanın ortaya ilginç görüntüler çıkıyor. İster tenis topundan anahtar askılığı yapın. İsterseniz tenis topundan mektup tutacağı yapın.

Fakat hakikaten ortaya çok güzel ve eğlenceli çalışmalar çıkıyor. Sizde eğer evinizde kullanmadığınız tenis topları varsa bu çalışmanın aynısından yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda tenis topu üzerine 2 göz ve ağız kısmını yapıp, çocuklarınıza oyuncak olarak da bu güzel çalışmayı düşünebilirsiniz. Yine evinizde dekoratif süs köşeniz varsa bu çalışmayı yaparak, farklı bir süs objesine de sahip olmuş olursunuz.

evde-tenis-topundan-yapilan-projeler

Tennisball Figur – balle de tennis chiffre – tennis ball figure

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*