Evde Tığ İşi Bluz Örme

 

 

0

 

Bu yazımda paylaştığım çalışma fazla detay içermiyor. Ancak tığ işi çalışmalar yapan bayanlara örnek olması amacıyla paylaşıyorum. Evde tığ işi bluz örme işi yapan bayanlar bu çalışmadan esinlenerek veya aynısını tığdan yapabilirler.

Nasıl yapıldığı tam detaylı bir şekilde verilmiyor. Ancak tığ işi yapan bayan arkadaşlarım mutlaka nasıl yapıldığını çözecekler ve çıkardıkları örnekten aynısını veya benzerini yapabilecekler. Sitemizde sürekli tığ işi çalışmalar paylaşmışımdır.

Ancak kendim tığ işini fazla bilmediğim için fazla fikrimi sunamadım. Fakat ilerleyen günlerde daha detaylı ve videolu anlatımlara sahip tığ işi çalışmaları bulup yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri tığ işi bluz yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-tig-isi-bluz-orme

source : http://stylowi.pl/29068571

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Kottan Yelek Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir