Evde Tığ İşi Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

evde-tig-isi-cicek-yapimi-737x415

Evde Tığ İşi Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay tığ işi çiçek yapılışı ile ilgili yeni bir paylaşımda bulunuyorum. Tığ işi çiçek yapmayı bilmiyorsanız? veya değişik çalışmalar araştırıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmaya bir göz atmanızı öneririm. Evde tığ işi çiçek yapımı ile ilgili paylaşacağım örnek çalışma içinde anlatım ve şablonlar bulunmaktadır. Evde tığ işi ile uğraşıyorsanız, bu güzel çiçek örneği çok hoşunuza gidecek.

Yabancı bir sitede dolaşırken rastladığım bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Diğer tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Yine bu yazımın sonlarına doğru benzer tığ işi çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Dilerseniz o yazıları da inceleyebilirsiniz.

source : http://fionitta.com/2014/crochet-flowers

crochet fleur – crochet flower – gehäkelter Blume

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*