Evde Tığ İşi Kolay Bebek Patik Modeli Yapmak

 

 

0

 

Uzun zamandır sizlere örgü işleri paylaşımı yapmamıştım. Bu yazımda sizlere evde tığ işi kolay bebek patik modeli yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Yapımını resimli anlatımdaki adımlara bakarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ben fazla tığ işi çalışmalar yapmadığım için resimli anlatımdaki detayları tam anlamıyla size aktaramıyorum. Fakat tığ işi ile uğraşan ev hanımları bu örnekteki çalışmayı çok kolay bir şekilde çözüp yapmaya başlayacaklardır.

Buna benzer birçok örgü bebek patik modeli yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde paylaşmıştım. Sitemizde yer alan bebek patikleri ve tığ işi kategorilerine bakarak diğer resimli anlatım ve anlatımlı videolara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizi evde tığ işi bebek patiği yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-kolay-tig-isi-bebek-patik-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/post/search

 

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Kedi Yastık Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir