Evde Tığ İşi Motifli Bluz Yapımı – Resimli Anlatım

evde-tig-isi-motifli-bluz-yapimi4-454x415

Evde Tığ İşi Motifli Bluz Yapımı – Resimli Anlatım

Tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu makalemde sizlere çok güzel bir şablon paylaşacağım. Motifli şal örneğini paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere evde tığ işi motifli bluz yapımını anlatan şablonlar paylaşacağım. Bitmiş halinin de resmi olan bu güzel çalışmanın örneği ve şablonu yine yazımda ekli… yapmak isteyenler ve tığ işi ile uğraşanlar bu güzel modeli mutlaka yapacaklardır.

Yapımı resimli anlatımlarda yok ancak, örnekleri şablon şeklinde resim olarak verilmiş. Sizlere de paylaşmak istedim. Bu tür çalışmaları seviyorsanız? sitemizde yer alan tığ işi kategorisine göz atmanızı öneririm. Yine kendiniz bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize gönderin, sizin adınızla sitemizde yayınlayalım. Benzer çalışmaları bu yazımın hemen sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

source : http://klubok51.my1.ru/publ/vjazanye_modeli_dlja_zhenshhin/topy/108_koftoka_krjuchkom/53-1-0-2145

crochet blouse – Häkeln Bluse – Häkelanleitungen –

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*