Evde Tığ İşi Motifli Bluz Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Tığ İşi Motifli Bluz Yapımı – Resimli Anlatım

Tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu makalemde sizlere çok güzel bir şablon paylaşacağım. Motifli şal örneğini paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere evde tığ işi motifli bluz yapımını anlatan şablonlar paylaşacağım. Bitmiş halinin de resmi olan bu güzel çalışmanın örneği ve şablonu yine yazımda ekli… yapmak isteyenler ve tığ işi ile uğraşanlar bu güzel modeli mutlaka yapacaklardır.

 

 

Yapımı resimli anlatımlarda yok ancak, örnekleri şablon şeklinde resim olarak verilmiş. Sizlere de paylaşmak istedim. Bu tür çalışmaları seviyorsanız? sitemizde yer alan tığ işi kategorisine göz atmanızı öneririm. Yine kendiniz bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize gönderin, sizin adınızla sitemizde yayınlayalım. Benzer çalışmaları bu yazımın hemen sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

source : http://klubok51.my1.ru/publ/vjazanye_modeli_dlja_zhenshhin/topy/108_koftoka_krjuchkom/53-1-0-2145

crochet blouse – Häkeln Bluse – Häkelanleitungen –

 

Daha önce paylaştığımız Örgü Deniz Yıldızı Örneği - Resimli Şablon başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir