Evde Tığ İşi Örgü Sepet Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde tığ işi örgü sepet yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş.

Ancak tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları örnekteki gibi çalışmanın aynısını yapabileceklerini düşünüyorum. Bu tür çalışmalar yaparak hem evinizde dekorasyon eşyası olarak kullanabilirsiniz.

İsterseniz süs olarak vitrinde tutabilir veya satışa sunup para da kazanabilirsiniz. Daha önce tığdan sepet örmek için veya tığ işi sepet yapmak isteyenler için çeşitli anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta tığ işi kategorisinde ve hemen bu yazımın altında tığdan yapılan çalışmaları görebilirsiniz. Şimdi sizleri evde tığ işi örgü sepet yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

evde-tig-isi-orgu-sepet-yapmak

source : http://constructdocuments.blogspot.com.es/2013/08/neon-natural-baskets.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Suntadan Kitap Kaplığı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir