Evde Tığ İşi Püskül Nasıl Yapılır?


evde-kolay-tig-isi-puskul-yapimi-737x415

Tığ İşi Püskül Yapılışı

Tığ işiyle uğraşan hanımlara yönelik güzel bir çalışmayı bugün sizlerle birlikte incelemek istedim. Tığ işi çalışmalar yapan hanımlara kolayca püskül nasıl yapacaklarını gösteren örnek bir çalışma ekledim. Bu güzel anlatımı yapan hanıma teşekkür etmek isterim. Çünkü çok tane tane anlatmış ve anlamayan olmayacak diye düşünüyorum.

Tığ işi püskül yapmak için öncelikle malzemeleri bir araya getirin. Daha sonra örnek resimdeki gibi anlatımlı videoyu izledikten sonra sizde tığ işi püsküllü örnekler hazırlamaya başlayabileceksiniz. Değişik tığ işi modellerini platformumuzda bulacaksınız.

Onları da inceleyin derim. Harika çalışmalara imza atmıştık. Çok güzel örnekler bulup paylaşmıştık. Hatta sosyal medya hesabımızda da birçok hanımefendi paylaşmaya devam ediyor.


Sizlerde tığ işi püskül veya benzeri tığ işi örnekleri yapıyorsanız? bize mutlaka gönderin hanımlar. Şimdi sizleri bu güzel ve keyif verici çalışma ile baş başa bırakıyoruz. Kolay gelsin. Takıldığınız yer olursa yazın yanıtlarız.

evde-kolay-tig-isi-puskul-yapimi
Evde Tığ İşi Püskül Nasıl Yapılır?

 

Evde Kolay Bebekler İçin Hamak Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*