Evde Tığ İşi Sihirli Döngü Yapmak

 

 

0

 

Tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde tığ işi sihirli döngü yapmak için bir anlatımlı resim paylaştım. Örnek resimde nasıl yapmanız gerektiği basit bir şekilde gösterilmiş.

Evde tığ işi çalışmalar yapan bayanlar bu örnekten yararlanarak çok kolay bir şekilde aynı örneği yapabileceklerini düşünüyorum. Sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde benzer birçok çalışmanın örneğine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca makalenin hemen altında karşınıza çıkacak benzer yazılar bölümünden de farklı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde tığ işi sihirli döngü yapmak için paylaştığım resimli örnekte kolay bir şekilde yapabilmeniz için kare kare anlatımı gösterilmiş.

 

 

Tığ işi ile uğraşan bayanlar sanırım resimli anlatımdan yararlanarak nasıl yapıldığını kavrayabilirler. Şimdi sizleri evde tığdan sihirli döngü yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-tig-isi-sihirli-dongu-yapmak

source : http://www.crochetme.com/forums/t/28917.aspx

 

 

Daha önce paylaştığımız Atık Kumaştan Kolay Paspas Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir