Evde Tığ İşi Terlik Yapmak

 

 

0

 

Tığ işi yapılan birçok çalışmayı daha önce de sizlere paylaşmıştım. Bu yazımda da yine çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Tığ işi terlik yapmak isteyenlere sunduğum resimli anlatım sayesinde kolaylıkla evde bu çalışmayı yapabilecekler. Tığ işi terlik örneklerini sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde çoğunlukla görebilirsiniz. Tığ işi terlik modeli ile hem evde sıcak sıcak kış ayında giyersiniz. Hem de satışa sunacağınız güzel bir ürün yapmış olursunuz. İsterseniz sevdiklerinize örebilirsiniz. Tığ işi terlikler yaparak eşinize veya çocuklarınıza da kış ayında giymeleri için içine sevginizi de katıp yapabilirsiniz. Tığ işi çalışmalar yapanlar bu resimli anlatımdan yararlanarak kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirler. Şimdi sizleri tığ işi terlik modeli yapımı ile ilgili resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

evde-tig-isi-terlik-yapmak

Tığ işi terlik örneği sayesinde evde tığ ile çalışmalar yapanlar bu güzel kalıptan yararlanabilirler. Tığ işi çalışmaları sitemizde sürekli paylaştım. Bu yazımın altında benzer tığ işi projelere de ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://todocrochetganchillo.blogspot.com.tr/2014/10/como-tejer-una-zapatilla-con-base-de.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Püsküllü Takı Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir