Evde Tişört Yenileme

 

 

1

 

Evde Tişört Yenileme

Evde tişört yenileme çalışmalarına bayılıyorum. Hem tişörtleri değiştirmemize yarıyor. Hem de para vermeden yeni bir tişörte de sahip olmuş oluyoruz. Bu yazımda sizlere evde kolaylıkla yapabileceğiniz bir çalışma paylaştım. Sevdiğiniz tişörtleri daha değişik görünümlere kavuşturmanız mümkün. Evde tişört yenileme çalışmasını resimli olarak paylaştım ve yapımı oldukça kolay.

Evde tişört yenileme ile ilgili malzemeler ise ;

  • tişört.
  • makas.
  • iğne iplik.

 

 

Resimli anlatımda tişörtün arka kısmının bir bölümü makas ile kesiliyor. Ardından kesilen yer büzüştürülüp çıkan parçalarla kuşak yapılmış. Bu güzel çalışmayı istediğiniz tişörtünüz de yapabilirsiniz. Bu sayede çok değişik kelebek sırtlı tişörtlere sahip olabilirsiniz. Benzer çalışmaları sürekli olarak sitemizde kendin yap ve giyim bölümünde paylaşmaya devam ediyorum. Yine bu içeriğin en altında benzer yazılar bölümünde ki diğer çalışmalara göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri tişört yenileme resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

Örnek resimde gördüğünüz gibi harika bir elbiseye sahip olmuş oluyorsunuz. Eski tişörtten gece elbisesi veya günlük elbise yapımı da diyebiliriz aslında bu güzel çalışmaya… Evinizde sevdiğiniz ve kullanmadığınız tüm tişörtleriniz için bu güzel çalışmayı mutlaka yapmayı denemelisiniz. Hem eşyalarınızı değerlendirmiş olursunuz. Hem de para harcamadan harika bir elbiseye de sahip olmuş olursunuz. Birçok bayan evinde bu güzel çalışmaları yaparak gardroplarını yenileyebilirler. Kolay gelsin.

source : http://www.creatinglaura.com/2014/02/no-sew-diy-bow-back-tank-top.html?m=1

 

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Süs Fener Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. nur dedi ki:

    evde eski tişörtlerden yapılacak harika fikirler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir