Evde Tunus İşi Bebek Battaniyesi Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Tunus İşi Bebek Battaniyesi Yapımı – Resimli Anlatım

Bebeğiniz için bir bebek battaniyesi yapmayı düşünüyorsunuz? ancak elinizde bir örnek veya şablon yok… üzülmeyin. bu yazımda sizlere evde tunus işi bebek battaniyesi yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaştım. Umarım işinize yarar.

Tunus işi örgü tekniği oldukça kolay olan ve bayanlar arasında en çok tercih edilen örgü işlerinin de başında gelmektedir. Bu yazımda sizlere resimli bir anlatım paylaştım. Ancak anlatımını veren bir de video paylaştım. Tunus işi örgü tekniğini anlatan anlatımlı videodan yararlanarak paylaştığım resimli anlatımdaki bebek battaniyesini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Malzemeler :

  • ucu çengelli bir şiş.
  • belirlediğiniz renkte yünler.

Tunus işi örgü tekniğini yaparken tek ucu kancalı olan şişle de örebilirsiniz. Yine iki tarafı kancalı şişlerle de iki farklı renkteki tunus işi örgüyü kolaylıkla örebilirsiniz. Alttaki anlatımlı çalışmaları inceleyebilirsiniz.

 

 

evde-tunus-isi-bebek-battaniyesi-yapimi

resim kaynak : http://www.bilgievim.net/tunus-isi-bebek-battaniyesi-resimli-anlatim/

Üstteki videoda anlatımlı olarak detaylı Tunus işi bebek battaniyesi yapılışından bahsedilmektedir. Üstteki resimli anlatımı yapabilmeniz için videoyu izlemenizi öneriyorum. Kolay gelsin.

Tunisie couvertures d’affaires – Tunisia business blankets – Tunesien Geschäfts Decken

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Maket Robot Yapımı - Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir