Evde Tunus İşi Bebek Battaniyesi Yapımı – Resimli Anlatım


evde-tunus-isi-bebek-battaniyesi-yapimi-650x415

Evde Tunus İşi Bebek Battaniyesi Yapımı – Resimli Anlatım

Bebeğiniz için bir bebek battaniyesi yapmayı düşünüyorsunuz? ancak elinizde bir örnek veya şablon yok… üzülmeyin. bu yazımda sizlere evde tunus işi bebek battaniyesi yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaştım. Umarım işinize yarar.

Tunus işi örgü tekniği oldukça kolay olan ve bayanlar arasında en çok tercih edilen örgü işlerinin de başında gelmektedir. Bu yazımda sizlere resimli bir anlatım paylaştım. Ancak anlatımını veren bir de video paylaştım. Tunus işi örgü tekniğini anlatan anlatımlı videodan yararlanarak paylaştığım resimli anlatımdaki bebek battaniyesini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Malzemeler :

  • ucu çengelli bir şiş.
  • belirlediğiniz renkte yünler.

Tunus işi örgü tekniğini yaparken tek ucu kancalı olan şişle de örebilirsiniz. Yine iki tarafı kancalı şişlerle de iki farklı renkteki tunus işi örgüyü kolaylıkla örebilirsiniz. Alttaki anlatımlı çalışmaları inceleyebilirsiniz.


evde-tunus-isi-bebek-battaniyesi-yapimi

resim kaynak : http://www.bilgievim.net/tunus-isi-bebek-battaniyesi-resimli-anlatim/

Üstteki videoda anlatımlı olarak detaylı Tunus işi bebek battaniyesi yapılışından bahsedilmektedir. Üstteki resimli anlatımı yapabilmeniz için videoyu izlemenizi öneriyorum. Kolay gelsin.

Tunisie couvertures d’affaires – Tunisia business blankets – Tunesien Geschäfts Decken

Evde Kartondan Maket Robot Yapımı - Şablonlu başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*