Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Baykuş Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Baykuş Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay baykuş yapımı ile ilgili birçok paylaşımda bulunmuştum. Diğer çalışmalar keçeden baykuş yapılışı ile ilgiliydi. Ancak bu yazımda sizlere tuvalet kağıdından baykuş yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Evinizde kullandığınız tuvalet kağıdının işlevi bitince arta kalan rulolardan harika baykuş figürleri yapabilirsiniz. Tuvalet kağıdı rulosundan baykuş figürü yaparak bu çalışmayı süslemelerde kullanabilirsiniz. Yılbaşı ağacınıza yapacağınız tuvalet kağıdından baykuş figürünü asabilirsiniz. Yine çocuklarınızla bu güzel çalışmayı yaparak onların el becerilerini de geliştirebilirsiniz. Evde tuvalet kağıdı rulosundan yapılan diğer çalışmaları yine sitemizde nasıl yapılır? ve kendin yap kategorilerinden inceleyebilirsiniz. Evde tuvalet kağıdı rulosundan baykuş yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-kolay-tuvalet-kagidi-rulosundan-baykus-yapimi

jouet hibou – toy owl – Spielzeug Eule

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Tığ İşi Lif Yapımı - Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir