Evde Vantilatörü Renklendirme – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Vantilatörü Renklendirme – Resimli Anlatım

Sıcak yaz aylarında klimadan sonra en büyük yardımcımız vantilatörlerdir. Çoğumuzun evinde de bulunur. Bu yazımda sizlere evde vantilatörü renklendirme işlemini nasıl yapacağınızı gösteren örnek bir resim paylaştım. Umarım işinize yarar. Vantilatörünüz renkli dönsün ve sizde evinize değişik bir hava katmış olun. Basit bir çalışma ve yapımı ise oldukça kolay…

Resimli anlatımda gösterildiği gibi vantilatörünüzün kapağını çıkarttıktan sonra, pervane kanatlarını sarı, turuncu, pembe veya kendi zevkinize uygun renklere boyadıktan ve kuruduktan sonra kapağı kapatıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Vantilatörü çalıştırdığınızda gök kuşağı renginde efektif bir görüntü elde edersiniz. Farklılık yaratmak istiyorsanız bu güzel çalışmayı yapmanızı öneririm.

 

 

evde-vantilatoru-renklendirin

Sizde vantilatörünüzü bu şekilde renklendirebilirsiniz. İnanın renkli değişik bir hava katacak evinize… bu çalışmayı çok kolay bir şekilde her türlü vantilatör için yapabilirsiniz.

colorées fans – colorful fans – bunte Fans

 

 

Daha önce paylaştığımız Yumurta Kutusundan Minyatür Horoz Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir