Evde Yeni Fiyonk Şeklinde Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Yeni Fiyonk Şeklinde Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde çocuklarınıza çok güzel bir kalemlik yapmak ister misiniz? üstelik kalemlik fiyonk şeklinde olsun. Bu yazımda sizlere fiyonk şeklinde kalemlik yapılışı ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım. Sizde kolayca evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde yeni fiyonk şeklinde kalemlik yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları uygulayarak, sizde evde çocuklarınıza bu eğlenceli çalışmayı yapabilir ve onlara fiyonk şeklinde kalem kutusu yapabilirsiniz. Fiyonk kalemlik yapımı ile ilgili resimli anlatımdan da anlayacağınız gibi yapımı çok kolay ve evinizde kısa sürede bu çalışmayı yapıp, çocuklarınıza eğlenerek kullanacakları güzel bir fiyonk şeklinde kalem kutusu yapmış hediye etmiş olursunuz. Evde fiyonk kalemlik yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

crayon tissu cas – fabric pencil case – Stoff Federmäppchen

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Keçe Çiçek Şablonları - Keçe Çiçek Örnekleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir