Evde Yumurta Kolisinden Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Yumurta Kolisinden Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde yumurta kolisinden çiçek yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Evde yumurta kutusundan çiçek yapımı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde evinizde çiçek yapabilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak yumurta kolisinden kolay çiçek yapımını öğrenebilir ve evinize dekoratif süs çiçekleri yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve basit olan bu çalışmayı evinizde yumurta kutusundan yapabilirsiniz. Evinizde yumurta kutusundan çiçek yapılışını anlatan resimli anlatımdan yararlanarak kolayca evinize çiçek süsler yapabilirsiniz. Dekoratif çiçek çalışmasında da işinize yarayacak olan bu güzel çalışmanın resimli anlatımları ise şöyle ;

 

 

carton fleur – cardboard flower – Karton Blume

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Tavşan Yapımı - Şablonlu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir