Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Yumurta kutusundan yapılan birçok çalışmayı sizlere daha önce de paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine yumurta kutusu kullanılarak yapılmış harika bir çalışma paylaşacağım. Evde yumurta kolisinden dekoratif çiçek yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimlerden yararlanarak sizde bu güzel ve eğlenceli çalışmayı yaparak, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Genelde ev ürünleri satılan mağazalarda bu tür çalışmaları sıkça görebilirsiniz.

Fiyatları da oldukça pahalı olan ve evlerin köşelerine yerleştirilen kuru ağaç dallarından çiçek aksesuarlarını görmüşsünüzdür. Bu yazımda paylaşacağım çalışmayı da kuru ağaç dalları kullanarak yumurta kartonunu çiçek şeklinde figürlere çevirip yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı eğlenerek yapabilir ve evinize harika bir dekoratif aksesuar süs çiçeği yapabilirsiniz. Kuru ağaç dalları ile yumurta kolisi işinizi görecektir. Kolay gelsin.

source : http://www.skreytumhus.is/?p=2963

ornements en carton – cardboard ornaments – Karton Ornamente

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*