Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Tablo Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

2

 

Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Tablo Yapımı – Resimli Anlatım

Yumurta kutusundan yapılan birçok çalışmayı sizlere naklen sunmuştum. Gerçekten evde yumurta kolisinden çok güzel çalışmalar yapılıyor. Yumurta kutusundan çiçek yapımı veya yumurta kolisinden gül yapımı ile ilgili diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılarda görebilirsiniz. Yine sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde yer alan yumurta kolisinden yapılan çalışmalara da ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu yazımda sizlere evde yumurta kolisinden dekoratif tablo yapımı ile ilgili resimli anlatımlar paylaşacağım. Bu çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Çünkü boş yumurta kolisini atmaktansa, bu çalışma sayesinde ona yeni roller kazandırabilirsiniz. Yumurta kolisinden tablo yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinize dekoratif hava kazandıracak bu çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Karton Tisch – table de carton – cardboard table

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Burmuda Şort Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. nermin dedi ki:

    merhaba. yumurta gplisinden yapılanları hangi boya ile boyayabilirim?

  2. Nuray dedi ki:

    yapı marketten temin edebilirsiniz nermin hanım, sprey boya türünden alacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir