Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Tablo Yapımı – Resimli Anlatım


evde-yumurta-kolisinden-dekoratif-tablo-yapimi6-700x415

Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Tablo Yapımı – Resimli Anlatım

Yumurta kutusundan yapılan birçok çalışmayı sizlere naklen sunmuştum. Gerçekten evde yumurta kolisinden çok güzel çalışmalar yapılıyor. Yumurta kutusundan çiçek yapımı veya yumurta kolisinden gül yapımı ile ilgili diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılarda görebilirsiniz. Yine sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde yer alan yumurta kolisinden yapılan çalışmalara da ulaşabilirsiniz.


Bu yazımda sizlere evde yumurta kolisinden dekoratif tablo yapımı ile ilgili resimli anlatımlar paylaşacağım. Bu çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Çünkü boş yumurta kolisini atmaktansa, bu çalışma sayesinde ona yeni roller kazandırabilirsiniz. Yumurta kolisinden tablo yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinize dekoratif hava kazandıracak bu çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Karton Tisch – table de carton – cardboard table

Evde Kolay Burmuda Şort Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Tablo Yapımı – Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*