Evde Yumurta Kolisinden Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Yumurta Kolisinden Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere çok güzel ve kolay bir şekilde yapabileceğiniz bir kapı süsü çalışması paylaşacağım. Evde boşalmış yumurta kolisinden kapı süsü yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde evinizde kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde yumurta kutusundan kapı süsü yapımı ile ilgili sanırım ilk paylaşımım olacak. Bu yazımda paylaşacağım kolay yapımı olan çalışmayı evinizde başarılı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Evde yumurta kolisinden kapı süsü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kolaylıkla evinizin kapısına güzel ve harika bir süs yapabilirsiniz. Kapı süsü yapımı ile ilgili birçok paylaşımda bulundum. Bu paylaşımları sitemizde kendin yap veya dekorasyon kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay kapı süsü yapımı olarak örnek gösterebileceğimi bu çalışmayı sizde evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Evde yumurta kolisinden kapı süsü yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

garniture de porte – door trim – Türverkleidung

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Kolay Kase Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir