Evde Yumurta Kolisinden Oyuncak Helikopter Yapımı- Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Yumurta Kolisinden Oyuncak Helikopter Yapımı- Resimli Anlatım

Evde yumurta kutusundan yapılan çalışmaları size daha öncede paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma da yine yumurta kutusundan helikopter oyuncak yapılışı ile ilgili… evinizde boş ve işi bitmiş yumurta kutularını veya yumurta kolilerini atmayın. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak kolay bir şekilde sizde evde yumurta kolisinden helikopter oyuncağı yapabilirsiniz. Oyuncak helikopter yapmak isterseniz bunun için boş yumurta kolisi yeterlidir. Evde yumurta kutusundan yapılan oyuncak modellerini sitemizdeki oyuncak kategorisinden ulaşabilirsiniz. Diğer çalışmaları kendin yap ve oyuncak kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde yumurta kolisinden oyuncak helikopter yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

jouets amicales – friendly toys – freundliche Spielwaren

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Tom ve Jerry Boyama Resimleri - Tom Jerry Boyama Sayfaları başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir