Evde Yumurta Süsleme Sanatı 2016

 

 

 

 

evde-yumurta-susleme-sanati-yeni-yumurta-isleme-sanati12-600x415

 

 

Yumurta Süsleme Çalışmaları

Evde yumurta süsleme sanatı ile ilgileniyorsanız, bu yazımda paylaşacağım örnekler çok hoşunuza gidecek. Eğer sizde evinizde yumurta işleme sanatı ile uğraşıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım örneklerden esinlenebilirsiniz.

Yumurta süsleme sanatı ile harika çalışmalar yapılmakta… önceki paylaşımlarımda da sizlere çok güzel yumurta süsleme sanatı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım. Birbirinden güzel yumurta süsleme örneklerine bayılacaksınız. Hemen yapmak isteyeceksiniz diyebilirim.

Bu yazımda da yine sizlere evde yumurta süslemesi ile ilgili güzel paylaşımlarda bulunacağım. Sizde bu tür sanat çalışmaları yapıyorsanız ve evinizde yumurta süsleme işleriyle uğraşıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım modeller çok hoşunuza gidecek. Evde yumurta süsleme sanatı ile ilgili örnek çalışmalar ise şöyle ;

 

 

Yumurta süsleme işleri biraz karışık gibi gözükse bir yapmaya başladığınızda bir daha bırakamıyorsunuz. Eğer eliniz yatkınsa hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Üstte yer alan örneklerden size uygun olanı veya en kolayını seçerek hemen yapımına başlayabilirsiniz. Yumurta süsleme çalışmasında hassas olmak çok önemli. Hatta bir yerde okumuştum, buzdolabında yumurtaları biraz dondurduktan sonra kırılmaması için böyle bir yola başvurduklarını söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışmalarda yumurta kabuğunu hassas olduğu için kırmadan çizgiler ve oyuntularla süsleyeceksiniz. İlk olarak boyamayla başlayabilirsiniz.

Acemiliğinizi attıktan sonra da oyuntu ile süsleme çalışmalarına geçebilirsiniz. Ancak dikkat edin. Yumurta kabuğu çok hassas ve hemen çatlayabilir yada kırılabilir. Kolay gelsin hanımlar.

source : http://mildirectory.com/cherish-easter-day-by-hunting-the-pig-easter-egg-decorating/

Etiketler : boyama yumurta süsleme, yumurta boyama sanatı, yumurta süsleme,
SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 12 ORTALAMA: 2.8]

1 Comment on Evde Yumurta Süsleme Sanatı 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*