Evde Yumurta Süsleme Sanatı 2016

 

 

1

 

Evde Yumurta Süsleme Sanatı 2016

Evde yumurta süsleme sanatı ile ilgileniyorsanız, bu yazımda paylaşacağım örnekler çok hoşunuza gidecek. Eğer sizde evinizde yumurta işleme sanatı ile uğraşıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım örneklerden esinlenebilirsiniz. Yumurta süsleme sanatı ile harika çalışmalar yapılmakta… önceki paylaşımlarımda da sizlere çok güzel yumurta süsleme sanatı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım.

 

 

Bu yazımda da yine sizlere evde yumurta süslemesi ile ilgili güzel paylaşımlarda bulunacağım. Sizde bu tür sanat çalışmaları yapıyorsanız ve evinizde yumurta süsleme işleriyle uğraşıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım modeller çok hoşunuza gidecek. Evde yumurta süsleme sanatı ile ilgili örnek çalışmalar ise şöyle ;

source : http://mildirectory.com/cherish-easter-day-by-hunting-the-pig-easter-egg-decorating/

Ei Dekoration – egg decoration – décoration d’oeuf

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Pimaş Borularından Duvara Raf Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ayşe dedi ki:

    bazı fikirler çok güzelmiş bayıldım ya bazıları tam benlikmiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir