Evde Yumurtadan Çim Adam Yapımı – Anlatımlı

 

 

1

 

Evde Yumurtadan Çim Adam Yapımı – Anlatımlı

Yumurta kabuğundan saksı yapımını paylaşmıştım hatırlarsanız, bu yazımda ise yumurta kabuğundan çim adam yapılışını paylaşacağım. Biraz küçük ve minyatür bir çalışma olacak ama… bittiğinde ve cam kenarına sıraladığınızda ortaya şahane görüntüler çıkacak. Bu güzel çalışmayı resimli örnek ve anlatımlı video olarak sizlere bu yazımda paylaşacağım. Sizde kolaylıkla evinizde yumurta kabuklarından çim adam figürleri yapabileceksiniz. Küçük bir çalışma ve dikkat gerektiren bir çalışma unutmayın. Evde yumurtadan çim adam yapılışı ile ilgili örnek resimde gördüğünüz şeklin aynısını evde sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı videodan yararlanın ve gerisine karışmayın. Evde yumurtadan çim adam nasıl yapılır? demeyin. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma hem eğlenceli zaman geçirmenize yarayacak. Hem de evinize gelen misafirler bu çalışmayı nasıl yaptığınızı size danışacaklar. Kolay gelsin.

 

 

evde-yumurtadan-cim-adam-yapimi

oeufs herbe homme – eggs grass man – Eier Gras Mann

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Çim Adam Nasıl Yapılır? - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir