Evde Yumurtanın İçine Not Kağıdı Nasıl Koyulur?

 

 

0

 

Evde Yumurtanın İçine Not Kağıdı Nasıl Koyulur?

Son zamanlarda moda olan bu çalışmayı sizlerle de paylaşmak istiyorum. Bu yazımda sizlere yumurtayı kırmadan içine küçük not kağıdı koyma ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Öncelikle yumurtayı çatlatmadan bir iğne veya delici madde ile delmeniz gerekiyor. Ardından delik açtığınız yerden yumurtanın sıvısını akıtıyorsunuz. Yada şırınga ile içini hızlı bir şekilde de boşaltabilirsiniz. Evde yumurtanın içine not kağıdı nasıl koyulur? diyorsanız resimli anlatımdan kolaylıkla nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Boşalttıktan sonra kurumasını beklemeniz gerekiyor. Ardından not yazdığınız kağıdı rulo halinde kıvrıştırarak yumurtaya açtığınız delikten içeri sokabilirsiniz. Yumurtanın üzerini de süsleyip boyadıktan sonra güzel bir sürpriz kutusuna koyduktan sonra hediye etmek istediğiniz kişiye sunabilirsiniz. Hediyeyi alan kişi yumurtayı kırdığında içinden çıkan sürpriz ile şok olacak…

 

 

evde-yumurtanin-icine-not-kagidi-koymak

source : http://pinular.icfar.com/post/note-in-an-egg

Ei Hinweis Papier – egg note paper – papier de note d’oeuf

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Tığ İşi Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir