Evde Zincirli Kolay Bileklik Yap

 

 

0

 

Evde zincirli kolay bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım ne yapılacağı belirtilmiş. Yapmanız gereken bu gün ki paylaştığım kendin yap projesinin resimli anlatımından yararlanarak zincirden kolay bileklik modeli yapmak. Bu tür takı çalışmaları yaparak kıyafet kombinleme işlemlerinizde çok işinize yarayacak harika takılara sahip olmuş oluyorsunuz.

Bir önceki yazımda kolay bileklik nasıl yapılır? sorunuza cevap olarak güzel bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda da yine harika bir takı tasarım çalışması paylaştım. Yapılışı altta resimli anlatımda adım adım veriliyor. Yapmanız gereken evde zincirli kolay bileklik yapmak için resimli anlatımdaki tarifi evinizde uygulamak. Bu sayede sizde harika ve şık bileklik çalışmaları yapabilirsiniz. Evde güzel zincirli bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-zincirli-kolay-bileklik-yap

Evde zincirli bileklik yapıp kolaylıkla turistik yerlerde satışa da sunabilirsiniz. Bu sayede evinize parasal anlamda katkı sağlayacağınız bir ürünün nasıl yapılacağını da öğrenmiş olursunuz. Bu tür çalışmaları çoğunlukla paylaşıyorum ki, evden para kazanmak isteyen bayanlar bu sayede kolay yapılan işleri öğrenerek para kazanabilirler.

Benzer takı yapma çalışmalarını sitemizde yer alan takı tasarım bölümünde kolaylıkla bulabilirsiniz. Yine bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak takı tasarım çalışmalarına da göz atabilirsiniz.  Evde kolay bileklik yapmak için malzemeleri temin ettikten sonra kolaylıkla bu güzel takı çalışmasını yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/216129350

 

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Bileklik Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir