Evin Bahçesine Yapay Havuz Yapılışı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evin Bahçesine Yapay Havuz Yapılışı – Resimli Anlatım

Evinizin bahçesi oldukça büyük ve imkanınız el vermediği içinde havuz yaptıramıyor musunuz? üzülmeyin. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde küçük bir bütçe ile evinizin bahçesine kazı işi olmadan, bahçenizi bozmadan harika bir yapay havuz yapabilirsiniz. Boyutunu belirlemek size kalmış. Fikir çok güzel ve yapımı da oldukça kolay olsa gerek… Yapılışı için ustalık yapan kişilerden yardım alabilirsiniz. Evinizin bahçesini ölçün, istediğiniz havuzun büyüklüğünde ve derinliğinde kalın branda alın. Daha sonra resimli anlatımda saman balyası kullanılmış. Sizde saman balyası kullanabilirsiniz. Yada ona benzer başka malzeme de tercih edebilirsiniz. Sonraki adımları ise resimli anlatımdan takip edin ve bu güzel çalışmayı kısa sürede yapıp, evinizin bahçesine harika bir havuz oluşturmuş olun. Kolay gelsin.

 

 

 

source : http://www.goodshomedesign.com/build-your-own-swimming-pool-from-bales-of-hay/

étang de jardin – garden pond – Gartenteich

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Teneke Koladan Set Üstü Ocak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir