Evin Zeminine Çiçek Desenleri Yapma

 

 

0

 

Evin Zeminine Çiçek Desenleri Yapma

Genelde lüks evlerde gördüğümüz kaliteli zemin desenlerini sizde pratik ve kolay bir şekilde evinize uygulayabilirsiniz. Bunun için sizlere araştırdığımız resimlerden bir kaçı… Evinizde değişikliğe gideceğiniz zaman ilk etapta parkelerinizden başlayabilirsiniz.

Eğer evinizin zeminini beğenmiyorsanız, çok ucuza getirip güzel desenli kaplama uygulayabilirsiniz. Pratik bir şekilde evde kendiniz de yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evin zeminine çiçek desenleri yapma ile ilgili anlatımlı videolardan da yararlanabilirsiniz.

 

 

Fakat bu işi profesyonellerine bırakmanız daha temiz ve sağlıklı olacaktır. Fakat bu yazımızda sizlere evin zeminine çiçek desenleri yapılışı ile ilgili bir takım çalışmalar paylaşacağım. Eğer sizde evinizin zeminini çiçek desenli yapmak istiyorsanız bu yazımda ki videoları izleyebilirsiniz. Evin zeminine çiçek deseni yapılışı ile ilgili örnek resimlere de bakabilirsiniz. Kolay gelsin.

Birde bu işi nasıl yapacağınızı anlatan güzel birkaç video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

 

Blumenmuster Stock – floral-patterned floor – chaussée motif floral

 

 

Daha önce paylaştığımız Kurabiye Canavarı Paspas Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir