2016 En Güzel ve Trend Nikah Şekeri Modelleri

Trend Nikah Şekeri Modelleri

Daha öncede sizlere 2015 en güzel nikah şekeri modellerini paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere en güzel 2016 nikah şekeri modellerini paylaşacağım. En güzel nikah şekerine sahip olmak için alttaki çalışmalardan yararlanabilirsiniz.

Birbirinden güzel modelleri gördüğünüzde evleneceğiniz zamanın hemen gelmesini isteyeceksiniz. Evlilik öncesi hazırlıkların en güzel safhalarından birisi de mutlak bu nikah şekerlerini seçmektir.

 
 

Evlilik zamanı her şey güzel gelir. Her yapılan aktivite ve çalışma insanı yormaz. Çünkü evleniyorsunuz, ev ve yuva kuracak artık orada yaşamınızı sürdüreceksiniz.

Hele birde sevdiğiniz kişiyle evleniyorsanız, tüm engeller size şeker gelir. Bu yazımda paylaşacağım 2016 en güzel ve trend nikah şekeri modelleri ise şöyle ;

 

Evde Kolay Simli Eva Kağıdından Uğur Böceği Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından simli uğur böceği yapılışı, eva kağıdından uğur böceği yapımı ve evde eva kağıdından simli uğur böceği yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. emine fidan diyor ki:

    çok güzeller yaaa… insanın tekrar evlenesi geliyor. bunlar galiba son moda trend nikah şekeri modelleri dimi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir