DÜĞÜN EVİ SÜS ÖRNEKLERİ YAPMAK

Düğün eviniz varsa ve evi nasıl süsleyeceğiniz hakkında bilginiz yoksa, bu yazımdaki çalışmalar işinize yarayabilir. Bu tür çalışmaları genelde parayla yaptırırız. Ancak büyük paralara gelebilmektedir.

Bu da düğün öncesi baya bir para harcanması demektir. Ancak düğün evi süs örnekleri yazımdaki çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Paylaştığım örnekte süs çiçeklerinin nasıl yapıldığı gösteriliyor.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde evde veya iş yerinizde düğün için süs çalışmaları yapmayı başarabileceksiniz. Benzer süs çalışmalarını sitemizde sürekli olarak bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Kolay yapılan süs çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri düğün evi nasıl süslenir? sorularına cevap olacak güzel bir çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

dugun-evi-sus-ornekleri

source

 

ARABA LASTİĞİNDEN HASIR PUF YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı puf yastık yapmak, araba lastiğinden puf yapmak ve basit puf nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir