Farklı İplerden Çiçek Buketi Yapmak – Resimli Anlatım

farkli-iplerden-cicek-buketi-yapmak4

Farklı İplerden Çiçek Buketi Yapmak – Resimli Anlatım

İlginç fikirleri ve çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere farklı renkte ipler kullanılarak yapılan çiçek buketi çalışmasının resimli anlatımını paylaşacağım. Yine farklı iplerle kapı süsü dahi yapılabiliyor. Sitemizde kapı süsü yapımı ile ilgili kolay çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda da yine paylaşacağım anlatımlar arasında farklı renkteki iplerden kapı süsü yapılışını gösteren örnek resimlere de rastlayacaksınız. Fakat konumuzun adı farklı renkteki iplerden çiçek buketi yapmak olup, değişik çalışmalar arıyorsanız? bu yazımdaki çalışma tam size göre…

Farklı iplerden çiçek buketi yapılışı ile ilgili paylaşacağım alıntı örnek resimlerden sizde fikir edinebilir ve benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Değişik çalışmaları sürekli olarak sitemizdeki kendin yap kategorisinde paylaşmaya devam ediyorum. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizi takip etmeye devam edin.

 

source : http://hobbywork.ru/buketyi-i-venki-iz-klubkov-svoimi-rukami/

flower bouquets – bouquets de fleurs – Blumensträuße

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*