Farklı Renk Fermuarlardan Çanta Yapımı – Resimli Anlatım


Farklı Renk Fermuarlardan Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

İlginç çalışmaları gördükçe sizinle paylaşıyorum. Bu yazımda da yine ilginç bir çalışmanın resimli anlatımını paylaşacağım. Evinizde sürekli bir şeyler dikiyorsanız ve elinizde bol miktarda farklı renkli fermuarlar kalıyorsa? bu yazımda paylaşacağım renkli çanta modelinin aynısını sizde yapabilirsiniz. Eğer elinizde farklı renkte fermuarlar yoksa bile, kolaylıkla bu renkli fermuarlardan elde edebilir ve bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz.

Farklı renk fermuarlardan çanta yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda gösterilen örnek çalışmayı sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da fermuarları birbirine geçirip dikmeniz yeterli olacaktır. Örnek çalışma da tam detaylı anlatım olmasa bile, işinize yarayacak bir çalışma olacağını düşündüm.

evde-farkli-renk-fermuarlardan-canta-yapimi

source : http://www.sosyetikcadde.com/pratik-bilgilereskileri-degerlendirme/eskileri-degerlendirmecepratik-bilgiler-45/

zipper bag – zipper – Reißverschluss-Tasche

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*