Evde Fimo Hamuru İle Turkuaz Taş Yapımı

Evde Fimo Hamuru İle Turkuaz Taş Yapımı

Evde fimo hamurundan yapılan çalışmalara bir yenisini daha ekliyorum. Bu yazımda ise sizlere fimo hamurundan çok kolay şekil verebileceğiniz gibi harika turkuaz taşlar yapabilmeniz için anlatımlı bir video paylaşacağım. Fimo hamurundan gerçekten de harika çalışmalar yapılabildiğini daha önceki yazılarımda paylaşmıştım.

Günümüzde kullandığımız her türlü araç gerecin küçük minyatür halini fimo hamuru ile yapabiliyoruz. Bu yazımda ise sizlere evde kolay fimo hamuru ile turkuaz taş yapılışı ile ilgili anlatımlı bir video paylaşacağım.

 
 

evde-fimo-hamuru-ile-turkuaz-tas-yapimi

 

Evde Basit Amigurumi Oyuncak Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. amigurumi oyuncak modeli, amigurumi oyuncak nasıl yapılır ve amigurumi oyuncak nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir