Evde Fimo Hamurundan Papatya Yapımı

Evde Fimo Hamurundan Papatya Yapımı

Evde fimo hamurundan papatya yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı video sayesinde sizde kolaylıkla polimer kilden papatya figürleri yapabileceksiniz. Evde fimo hamurundan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bir önceki paylaşımlarımda fimo hamurundan yani polimer kil ile yapılan birçok çalışmayı paylaşmıştım.

Sitemizden arama kutusuna ” fimo hamuru ” yazıp aratmanız yeterlidir. Karşınıza fimo hamurundan yapılan birçok paylaşım çıkacaktır. Yine bu yazımızın en sonunda da size sitemiz otomatik olarak fimo hamurundan yapılan diğer çalışmalardan örnekler gösterecektir. Evde fimo hamurundan papatya yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-fimo-hamurundan-papatya-yapimi-polimer-kil-ile-papatya-yapilisi

 

Evde Kolay Amigurumi Kalp Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. amigurumi ile kalp yapımı, amigurumi kalp yapılışı ve amigurumi oyuncak kalp hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir