Evde Kolay Fimo Hamurundan Gül Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Fimo Hamurundan Gül Yapımı – Anlatımlı

Fimo hamurundan yapılan çalışmalara devam ediyoruz. Polimer kilden yapılan çalışmalarla ilgili birçok paylaşımı sitemizde bulunan fimo hamuru veya polimer kil kategorisinde bulabilirsiniz. Fimo hamurundan gerçekten şahane minyatür çalışmalar yapılmakta… Fimo hamurundan yapılan minyatür çalışmaları da yine sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. İlerleyen günlerde daha farklı fimo hamuru ile yapılan çalışmaları paylaşmaya da devam edeceğim. Evde kolay fimo hamurundan yapılan çalışmalara ek olarak bu yazımda ise sizlere polimer kilden gül yapılışı ile ilgili bir anlatımlı çalışma paylaşacağım.

 
 

evde-kolay-fimo-hamurundan-gul-yapimi

 

Evde Kolay Amigurumi Oyuncak Ayı Yapımı - Detaylı Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. amigurumi ayı modeli, amigurumi oyuncak ayı nasıl yapılır ve evde amigurumi oyuncak ayı yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir