Evde Kolay Fimo Hamurundan Minyatür Fil Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Fimo Hamurundan Minyatür Fil Yapımı – Anlatımlı

Polimer kil yani fimo hamurundan çok güzel şekiller, figürler, minyatür çalışmaları yapılabilmektedir. Bu yazımda da sizlere yine fimo hamuru ile yapılan çalışmalardan birisini paylaşacağım.

Evde kolay fimo hamurundan minyatür fil yapılışı ile ilgili güzel bir anlatımlı video paylaşacağım. Evde kolay bir şekilde polimer kilden minyatür fil yapabilecek bilgiye sahip olacaksınız. Evde kolay fimo hamurundan minyatür fil yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

evde-kolay-fimo-hamurundan-minyatur-fil-yapimi

 
 

miniature elephant – miniature elefant – миниатюрный слон – полимерная глина – polymer ler – polymer clay – fimo dough – Fimo dejen – фимо тесто

 

Evde Kolay Amigurumi Oyuncak Köpek Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. amigurumi köpek, amigurumi örgü köpek oyuncak ve amigurumi oyuncak köpek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir