Evde Kolay Polimer Kilden Minyatür Melek Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Polimer Kilden Minyatür Melek Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay yapılabilen polimer kil çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir fimo hamuru çalışması paylaşacağım. Sizde bu sayede evde kolayca fimo hamurundan minyatür melek yapabileceksiniz. Evde kolay polimer kilden minyatür melek yapılışı ile ilgili anlatımlı videoyu takip ederek, sizde kolayca evde minyatür melek süsleri yapabilirsiniz. Polimer kil ile yapılan birçok çalışmayı sizlere hemen hemen her gün paylaşmaya çalışıyorum. Sitemizdeki polimer kilden yapılanlar kategorisine girdiğinizde birbirinden farklı çalışmaları göreceksiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise evde kolay fimo hamurundan minyatür melek yapımı ile ilgili ;

 
 

evde-polimer-kilden-minyatur-melek-yapimi

 

Evde Kolay Plastik Şişeden Avize Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay avize yapımı, evde kolay şişeden avize yapımı ve evde pet şişeden kolay avize yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir